Індівідуальні рішення

  

Ефективність роботи, прибуток практично будь-якого бізнесу – і маленької фірми, і великої компанії залежать від зв’язку: з обліковою системою, з банками,з різноманітними CRM. І це реалії життя, сучасного, насиченого інформаційними технологіями!

Навіть самий незначний простій може завдати серйозного удару по репутації та іміджу компанії, стати причиною втрати клієнтів або постачальників.

Зрозуміло, що стрімкий розвиток комерційних IT-технологій вимагає спеціалізованих, інноваційних технічних рішень, надійних і потужних серверів, містких сховищ для інформації. Власними силами створити такі системи затратно,  ризиковано, та й не потрібно.

YEP допоможе будь-якому бізнесу вибудувати IT-інфраструктуру і налагодити безперебійний доступ до сервісів і даних. Компанія бере на себе обов’язок зберігати інформацію, а клієнт отримує цілодобовий доступ до неї. Сервера YEP розташовані на території ЄС, що гарантує європейську якість послуг і безпеку.

Технологічний майданчик компанії відповідає європейському стандарту Tier III і є одним з найнадійніших і потужних. Вже сьогодні ми готові співпрацювати і з великими корпораціями.

Незважаючи на високий рівень якості, цілодобовий саппорт, список додаткових послуг, індивідуальні рішення в виконанні завдань клієнта, YEP пропонує краще співвідношення ціни / якості на українському ринку.

Хмарні технології для Вашого бізнесу:

Програмні рішення на базі 1С- необхідна умова для успішної діяльності підприємств на висококонкурентному ринку. YEP пропонує поліпшену послугу – зберігання і безперебійне функціювання 1С в безпечній хмарі. Для чого це потрібно бізнесу? Це:

·         Зручно

Кваліфіковані фахівці YEP забезпечують працездатність обладнання, що формує хмари, в разі необхідності відремонтують, а також гарантують моніторинг і підтримку 24/7;

·         Вигідно

В разі використання публічного хмари вашому рішенню можливо додати додаткових ресурсів “в один клік”. Для цього не потрібно замовляти дороге обладнаянн, чекати його поставки, а всього за пару хвилин продовжити працювати.

·         Надійно

Дані розміщується на спеціалізованому обладнанні в дата-центрі з постійним охолодженням та безперебійним живленням. Сервера компанії знаходяться в надійному дата центрі ЄС і обслуговуються професіоналами своєї справи, що гарантує захист інформації та даних від аварій та хакерських атак.

 

Ми пропонуємо розміщувати Ваші дані, аналітичні системи на наших серверах або в “Public Cloud”. Це швидко, надійно та знаходиться в юрисдикції ЄС.

Наша компанія також займається розробкою та супроводом індивідуальних рішень на базі типових продуктів 1С.  

Наші рішення