VDS оренда фізичних ресурсів

Придбавши Dedicated server (окремий фізичний сервер), клієнт отримує налаштований фахівцями компанії YEP готовий до роботи серверний комплекс.

Якщо Ви вмієте правильно планувати власні ресурси і бажаєте отримати сервер нетиповою конфігурації – це рішення для Вас!

Уже в день замовлення клієнт отримує повний контроль над серверами в датацентрі, може змінювати «під себе» їх налаштування, встановлювати будь-яке програмне забезпечення.

Оренда окремого фізичного сервера має значні переваги:

• економічність. Серверне обладнання не з дешевих, і, якщо потреби в подібних витратах немає або ви не впевнені в їх необхідності, оренда – кращий варіант перевірити їх необхідність;

  • і ще раз економічність! Обслуговування серверних комплексів – дороге задоволення: необхідні чималі кошти для організацій, що займаються обслуговуванням серверів або для дорогих фахівців в штаті компанії. Дата центр YEP бере обслуговування на себе, включаючи вартість в абонентську плату.
  • оренда фізичних ресурсів – це поточні витрати, а ось придбання власного серверного обладнання – це витрати майбутнього періоду вашого бізнесу, так як вимагає тривалого терміну амортизації;
  • дороге серверне обладнання – низьколіквідний актив, бо відразу після придбання втрачає в ціні більше 50%;
  • в вартість оренди серверних комплексів дата центр включає розміщення, забезпечення безперебійним живленням і каналами з’єднання з інтернет;
  • якщо орендоване обладнання виходить з ладу, фахівці дата центру замінять його в найкоротші терміни, працюючи в цілодобовому режимі;
  • орендовані фізичні сервера – власність датацентру, а тому будь-які ризики, пов’язані з втратою, псуванням, вилученням обладнання – це ризики датацентру, завдання клієнта – подбати про правильну організацію розміщення інформації та зберіганні її резервних копій.

Фахівці компанії YEP допоможуть з вибором конфігурації, нададуть консультації як розмістити дані в хмарних сховищах датацентру, здійснять підтримку в установці і конфігурації будь-якого програмного забезпечення.

Основні варіанти серверних рішень

HPE DL 20 G10

Xeon E-2186G 6 Core 3.8 GHz

RAM 64

2*480 SSD

1 IP

180 EUR

HPE DL 360 G10

1 * Silver 4114 10 Core 2,2 GHz

RAM 64

2*480 SSD

1 IP

255 EUR

HPE DL 360 G10

2 * Silver 4114 10 Core 2,2 GHz

RAM 64

2 * 2,4 Tb SAS 10k

1 IP

280 EUR