VPS Віртуальні машини

VPS віртуальні машини – послуга датацентру YEP, в рамках якої користувач «отримує» в оренду віртуальний виділений сервер. Купуючи послугу, клієнт набуває незалежність від сусідів по серверу, можливість самостійного адміністрування і настройки свого сервера, вибору потрібної потужності і установки необхідного програмного забезпечення. Власник віртуального сервера може на свій розсуд встановлювати будь-які додатки, працювати з файлами і виконувати будь-які інші завдання, можливі на окремій машині.

Розумний баланс ціни і можливостей для більшості власників інтернет сайтів та додатків – робить послугу мега-популярною. Серед переваг VPS віртуальних машин відзначають:

  • високу відмовостійкість обчислювальних ресурсів. Всі системи хмари в датацентрі зарезервовані і рознесені територіально по різним майданчикам;
  • на дискових сховищах містяться дві копії даних клієнта. Якщо система вийде з ладу або станеться втрата будь-якого з компонентів системи – це ніяк не вплине на продуктивність ресурсів і збереження даних;
  • клієнт сам обирає необхідну швидкість введення-виведення даних, тому що дискові сховища розділені за швидкостями.
  • використовуючи можливість оренди інфраструктури в хмарі, клієнт може самостійно конструювати власні ресурси.

Фахівці компанії YEP з готовністю нададуть допомогу у виборі необхідної конфігурації, проконсультують по різноманіттю можливостей, які відкриває використання хмарних обчислювальних ресурсів.